Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) – visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Šiuo metu LMS turi 32 padalinius Lietuvos savivaldybėse, kuriuose dirba daugiau nei 1000 savanorių, organizacija vienija daugiau nei 500 Lietuvos mokyklų mokinių savivaldų.

Misija – atstovauti moksleiviams, formuojant įtaką švietimo ir jaunimo politikai, šviečiant moksleivius jiems aktualiais klausimais, vienijant juos bendrai veiklai, bendradarbiaujant su valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis, kuriant tobulą moksleivių bendruomenę.

Vizija  – pripažįstama svarbiausia ir ekspertine moksleivių švietimo ir jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo platforma, bendradarbiaujanti su visuomenės, valdžios, verslo ir mokslo sektoriais

Vertybės:

Demokratiškumas – veikla, paremta demokratijos ir žodžio laisvės principais; nešališkas ir skaidrus Lietuvos moksleivių nuomonės atstovavimas.

Pilietiškumas – veikla, prisidedanti prie visapusiškai išsilavinusių, savo teises ir pareigas išmanančių Lietuvos piliečių ugdymo.

Atvirumas – veikla, kurianti atvirą ir skaidrią organizaciją, turinčią visų su Lietuvos moksleiviais susijusių institucijų pasitikėjimą bei visuotinį pripažinimą.

Atstovavimas – regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis LMS siekia atstovauti moksleivių interesams, kuriant atvirą ir kiekvienam moksleiviui prieinamą organizaciją. LMS siekia išsiaiškinti ir atstovauti Lietuvos moksleivių interesams bei skatinti narių įsitraukimą į bendrų organizacijos pozicijų formavimą, siekiant įvairiapusio akademinio lavinimo(si) mokyklose įsitvirtinimo bei mokinių poreikius ir galimybes atitinkančios užimtumo programos įdiegimo. Siekia užtikrinti LMS atvirumą ir pasiekiamumą ne tik mokinių savivaldų nariams, bet ir pavieniams moksleiviams.

Programos – LMS, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į nepakankamą Lietuvos moksleivių finansinį raštingumą ir verslumo kompetencijų stoką bei stiprinti karjeros ugdymą už mokyklos ribų, 2018 metų lapkritį pradėjo metinę programą „Žmogus be sienų“. Tai programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas, supažindinti moksleivius su finansiniu raštingumu, skatinti moksleivius tapti versliais, suteikti žinių apie karjeros ugdymą.​ Trisdešimt du LMS padaliniai per ateinančius mokslo metus šia tematika vykdys veiklas savo miestuose.

PADALINIAI SAVIVALDYBĖSE

Pasirink savo miestą!
Vilnius Molėtai Utena Ignalina Rokiškis Biržai Ukmergė Panevežys Jonava Kaišiadorys Elektrėnai Kaunas Alytus Lazdijai Marijampolė Šakiai Kėdainiai Radviliškis Joniškis Kelmė Tauragė Akmenė Telšiai Mažeikiai Skuodas Kretinga Klaipėda Šilutė Plungė Kuršėnai Gargždai Šiauliai

Vilnius

Molėtai

Utena

Ignalina

Rokiškis

Biržai

Ukmergė

Panevežys

Jonava

Kaišiadorys

Elektrėnai

Kaunas

Alytus

Lazdijai

Marijampolė

Šakiai

Kėdainiai

Radviliškis

Joniškis

Kelmė

Tauragė

Akmenė

Telšiai

Mažeikiai

Skuodas

Kretinga

Klaipėda

Šilutė

Plungė

Kuršėnai

Gargždai

Šiauliai

VEIKLĄ FINANSUOJA

DRAUGAI

previous arrow
next arrow
Slider

LMS HIMNAS