Apie politiką. Jaunimo politiką. | RUGSĖJIS

Naujiems mokslo metams įsibėgėjus, grįžta Lietuvos moksleivių sąjungos Jaunimo politikos komiteto veiklos ataskaitos! Kiekvieną mėnesį vėl kviesime susipažinti su jaunimo politikos srities aktualijomis ir, žinoma, LMS jaunimo politikos koordinatorių veiklomis. Apie rugsėjį:

  1. Dalyvavimas Žinių radijo laidoje

Dalyvavome Žinių radijo laidoje, kurioje dalinomės mintimis apie einamuosius švietimo klausimus, matematikos valstybinio brandos egzamino rezultatus bei vykusią VBE sesiją.

  1.     „Democracy talks“  

Dalyvavome „Democracy talks“ renginyje, kurio pagrindinis tikslas – įtraukti visuomenę daugiau, garsiau kalbėti apie demokratiją ir jos supratimą visame pasaulyje. Šio susitikimo metu kalbėjomės apie jauno žmogaus santykį su demokratija, kaip bėgant metams keičiasi požiūris į ją ir kaip demokratija yra suprantama šiomis dienomis.

  1.     VU diskusijų festivalis „Ad Astra“

Dalyvavome Vilniaus universiteto organizuojamame diskusijų festivalyje „Ad astra“, kurio metu savo mintimis ir įžvalgomis, su kokiais integracijos iššūkiais susiduria moksleivis, pirmą kartą atėjęs į universitetą, ir ką reikėtų daryti, norint tų iššūkių išvengti, pasidalinome diskusijoje „Kada moksleivis tampa studentu?“.

  1.     Konferencija „Savanoriškos veiklos organizavimas ekstremalios situacijos metu“

 Dalyvavome konferencijoje „Savanoriškos veiklos organizavimas ekstremalios situacijos metu“. Kartu su kitų organizacijų bei institucijų atstovais aptarėme savanoriškos veiklos organizavimo ypatumus, iššūkius bei sunkumus bei kaip su jais susidoroti organizuojant tolimesnį darbą.

  1.     LŠT / Švietimo tinklo / ŠMK posėdžiai

Dalyvavome Lietuvos Švietimo tarybos, Švietimo tinklo bei Švietimo mokslo komiteto posėdžiuose.

  1. Pozicija dėl pastarųjų įvykių Baltarusijoje

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su Lietuvos studentų sąjunga, reaguodama į brutalius veiksmus Baltarusijoje, išreiškė visapusišką palaikymą kaimyninėje šalyje vykusių protestų metu nukentėjusiems studentams bei moksleiviams. Poziciją galite peržiūrėti čia

  1.     DSS ir RJP mokymai

Šį mėnesį LMS nacionalinio biuro narys Eldar, atsakingas už Darbo su savivaldomis komiteto tinklą, stiprino padalinių savanorių kompetencijas ir vedė mokymus (įvyko 5) apie Darbo su mokinių savivaldomis komiteto veiklą, struktūrą bei darbo ypatumus. Taip pat buvo nepamiršta ir regioninės jaunimo politikos sritis, tad buvo suorganizuoti dveji mokymai šia tema.

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Pranešimas dėl Valdybos nario atsistatydinimo

LMS bendruomene, pranešame, kad Valdybos narė Karolina Žeimytė, pagal LMS įstatų 7.9. punktą, atsistatydino dėl asmeninių priežasčių. Su atsistatydinimo raštu galite susipažinti žemiau: Valdybos nario