#BaltijosKelias #Minėjimas #Pilietiškumas

Baltijos kelias – milžiniško masto įvykis, kurį prisimena ir primena visos kartos, tarp jų ir Lietuvos moksleivių sąjungos vienijami moksleiviai, kurie tuo metu net nebuvo gimę, skatina pilietiškumą ir rugpjūčio 23-ąją dieną drauge su Lietuvos Respublikos Vyriausybe ir Nacionaliniu Muziejumi rengs Baltijos kelio minėjimą!

Šiais metais Baltijos kelio minėjimo erdvė numatyta Vilniuje, prie Mindaugo paminklo. Renginys skirtas ne tik Lietuvos moksleiviams, bet ir kiekvienam jaunam žmogui, šeimoms ir visiems miesto gyventojams bei  svečiams. Jo metu bus atskiros erdvės pradinukams, gimnazistams karjeros ugdymo tema bei jaunimo organizacijoms.

Lietuvos moksleivių sąjunga renginio veiklomis sieks skleisti žinutę apie tai, jog svarbu nepamiršti savo istorijos ir suvokti, kad Lietuva bus tokia, kokia bus sukurta kiekvieno žmogaus. Renginys – dovana kiekvienam jaunam žmogui bei ne tik vilniečiams, tačiau ir lietuviams, latviams ir estams.

Taip pat prie šios iniciatyvos jungiasi ir Lietuvos moksleivių sąjungos alumnis iš Šiaulių – Gustas Dunajevas, kuris jau visą rugpjūčio mėnesį pėsčiomis keliauja istoriniu Baltijos kelio maršrutu ir baigs savo kelionę Vilniuje, minėjimo metu. Kelionės akimirkas rasite Instagram paskyroje „Baltijos keliu“.

Daugiau informacijos galite rasti jau nuo birželio mėnesio pildomame Facebook renginio „Ateities banga | Baltijos kelias 30“ platformoje, kurioje vis atsiranda daugiau naujienų apie renginį!

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Pranešimas dėl Valdybos nario atsistatydinimo

LMS bendruomene, pranešame, kad Valdybos narė Karolina Žeimytė, pagal LMS įstatų 7.9. punktą, atsistatydino dėl asmeninių priežasčių. Su atsistatydinimo raštu galite susipažinti žemiau: Valdybos nario