Jaunimo politikos naujienos: ką (nu)veikėme?

Kas moksleivių labui buvo nuveikta vasario mėnesį? Lietuvos moksleivių sąjungos Jaunimo politikos komitetas kviečia susipažinti:

 1. Dalyvavome OBESSU organizuojamame susitikime „Peer Learning Activities“ Vilniuje, kurio metu kalbėjome apie patirties perdavimą dirbant įvairiose organizacijose.
 2. Dalyvavome Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbo grupėje dėl moksleivių ugdymosi šeimoje bei susitikime dėl neformalaus vaikų švietimo.
 3. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje dalyvavome 4K modelio: „Aš kuriu, aš su kitais, aš keičiu(osi), aš kitiems“ pristatyme.
 4. Dalyvavome parodoje „STUDIJOS 2020“.
 5. Dalyvavome susitikime su Švedijos ambasada, kurio metu aptarėme bendradarbiavimą demokratijos temomis.
 6. Dalyvavome Vyriausybėje vykusiame posėdyje dėl priemiestinio transporto.
 7. Dalyvavome Nacionalinio Švietimo susitikime, kurio metu su partijų lyderiais diskutavome apie tai, kokio švietimo norėtume po dešimties metų.
 8. Dalyvavome viešojoje konsultacijoje „Nacionalinės švietimo agentūros vystymosi modelio rengimas“.
 9. Organizavome LMS metinės programos „Ž.E.M.E.“ ambasadorių renginį, kurio metu susitiko beveik 60 ambasadorių iš visos Lietuvos ir klausėsi aplinkosaugininkų pranešimų, diskusijos bei patys diskutavo apie aplinkai draugiškas mokyklas. Labiausiai išsiskyrę – buvo apdovanoti.
 10. Tapome Švietimo NVO tinklo nariais.
 11. Dalyvavome LiJOT Žiemos forume. Klausėme pranešimų, diskutavome įvairiomis jaunimo politikos temomis, vyko darbo grupės, kurių metu buvo siekiama suformuoti konkrečias pozicijas, rekomendacijas, pasiūlymus įvairioms institucijoms, jaunimo organizacijoms aktualiais klausimais.

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Pranešimas dėl Valdybos nario atsistatydinimo

LMS bendruomene, pranešame, kad Valdybos narė Karolina Žeimytė, pagal LMS įstatų 7.9. punktą, atsistatydino dėl asmeninių priežasčių. Su atsistatydinimo raštu galite susipažinti žemiau: Valdybos nario