Įmonės kodas

191972732

.

Atsiskaitomoji sąskaita

LT847044060001369875

AB SEB BANK

Kontaktai

Tel. nr.: +370 679 74296

El. p.: lms@moksleiviai.lt

Pasirink savo miestą! Apie mus Naujas
Molėtai Utena Ignalina Rokiškis Biržai Ukmergė Panevežys Jonava Kaišiadorys Elektrėnai Kaunas Alytus Lazdijai Marijampolė Šakiai Kėdainiai Radviliškis Joniškis Kelmė Tauragė Akmenė Telšiai Mažeikiai Skuodas Klaipėda Šilutė Plungė Kuršėnai Gargždai Šiauliai Visaginas Širvintos Vilnius Palanga Vilkaviškis Raseiniai

Molėtai

Pirmininkė: Gintarė Žukauskaitė

Tel. nr.: +370 646 51716

El. paštas: moletai@moksleiviai.lt

Utena

Pirmininkė: Akvilė Juškaitė

Tel. nr.: +370 625 78086

El. paštas: utena@moksleiviai.lt

Ignalina

Pirmininkė: Augustė Raslanaitė

Tel. nr.: +370 624 41197

El. paštas: ignalina@moksleiviai.lt

Rokiškis

Pirmininkas: Ąžuolas Jankauskas

Tel. nr.: +370 608 59629

El. paštas: rokiskis@moksleiviai.lt

Biržai

Pirmininkė: Mindaugas Domarkas

Tel. nr.: +370 641 98966

El. paštas: birzai@moksleiviai.lt

Ukmergė

Pirmininkė: Gerda Kapočiūtė

Tel. nr.: +370 646 88252

El. paštas: ukmerge@moksleiviai.lt

Panevežys

Pirmininkė: Smiltė Paipulaitė

Tel. nr.: +370 689 69696

El. paštas: panevezys@moksleiviai.lt

Jonava

Pirmininkė: Milita Matuzaitė

Tel. nr.: +370 608 65023

El. paštas: jonava@moksleiviai.lt

Kaišiadorys

Pirmininkė: Paula Radzivonaitė

Tel. nr.: +370 641 37300

El. paštas: kaisiadorys@moksleiviai.lt

Elektrėnai

Pirmininkė: Paulius Sagevičius

Tel. nr.: +370 623 63493

El. paštas: elektrenai@moksleiviai.lt

Kaunas

Pirmininkė: Eglė Tauraitė

Tel. nr.: +370 657 61123

El. paštas: kaunas@moksleiviai.lt

Alytus

Pirmininkė: Karolina Kucavičiūtė

Tel. nr.: +370 633 58398

El. paštas: alytus@moksleiviai.lt

Lazdijai

Pirmininkė: Justina Rudzevičiūtė

Tel. nr.: +370 623 03916

El. paštas: lazdijai@moksleiviai.lt

Marijampolė

Pirmininkė: Dovydas Rutkauskas

Tel. nr.: +370 642 05992

El. paštas: marijampole@moksleiviai.lt

Šakiai

Pirmininkas: Austėja Ižganaitė

Tel. nr.: +370 608 09495

El. paštas: sakiai@moksleiviai.lt

Kėdainiai

Pirmininkė: Aistė Valevičiūtė

Tel. nr.: +370 612 20888

El. paštas: kedainiai@moksleiviai.lt

Radviliškis

Pirmininkė: Gabrielė Kazokaitytė

Tel. nr.: +370 602 01967

El. paštas: radviliskis@moksleiviai.lt

Joniškis

Pirmininkė: Fausta Romeikaitė

Tel. nr.: +370 625 71112

El. paštas: joniskis@moksleiviai.lt

Kelmė

Pirmininkė: Miglė Laurinavičiūtė

Tel. nr.: +370 629 79445

El. paštas: kelme@moksleiviai.lt

Tauragė

Pirmininkas: Martynas Dikšaitis

Tel. nr.: +370 615 98899

El. paštas: taurage@moksleiviai.lt

Akmenė

Pirmininkė: Meda Labunskaitė

Tel. nr.: +370 673 56452

El. paštas: akmene@moksleiviai.lt

Telšiai

Pirmininkas: Gvidas Žilinskas

Tel. nr.: +370 604 12383

El. paštas: telsiai@moksleiviai.lt

Mažeikiai

Pirmininkas: Viltė Miliauskaitė

Tel. nr.: +370 647 85306

El. paštas: mazeikiai@moksleiviai.lt

Skuodas

Pirmininkė: Ugnė Rimgailaitė

Tel. nr.: +370 629 07035

El. paštas: skuodas@moksleiviai.lt

Klaipėda

Pirmininkė: Raminta Kvekšaitė

Tel. nr.: +370 609 62474

El. paštas: klaipeda@moksleiviai.lt

Šilutė

Pirmininkė: Ugnė Mauricaitė

Tel. nr.: +370 630 78463

El. paštas: silute@moksleiviai.lt

Plungė

Pirmininkė: Emilija Griciūtė

Tel. nr.: +370 676 31318

El. paštas: plunge@moksleiviai.lt

Kuršėnai

Pirmininkas: Brigita Trambavičiūtė

Tel. nr.: +370 605 08981

El. paštas: kursenai@moksleiviai.lt

Gargždai

Pirmininkas: Areta Petrauskaitė

Tel. nr.: +370 671 42801

El. paštas: gargzdai@moksleiviai.lt

Šiauliai

Pirmininkas: Viltė Aleksandravičiūtė

Tel. nr.: +370 654 18492

El. paštas: siauliai@moksleiviai.lt

Visaginas

Pirmininkė: Daniela Luniova

Tel. nr.: +370 626 05637

El. paštas: visaginas@moksleiviai.lt

Širvintos

Pirmininkė: Kamilė Vigraitytė

Tel. nr.: +370 645 43085

El. paštas: sirvintos@moksleiviai.lt

Vilnius

Pirmininkas: Greta Andriuškevičiūtė

Tel. nr.: +370 657 12755

El. paštas: vilnius@moksleiviai.lt

Palanga

Pirmininkas: Meda Lisovojytė

Tel. nr.: +370 678 82663

El. paštas: palanga@moksleiviai.lt

Vilkaviškis

Pirmininkas: Saulė Rūtelionytė

Tel. nr.: +370 691 39273

El. paštas: vilkaviškis@moksleiviai.lt

Raseiniai

Pirmininkas: Aistė Gudžiūnaitė

Tel. nr.: +370 657 72508

El. paštas: raseiniai@moksleiviai.lt

 

PREZIDENTĖ IR NACIONALINIS BIURAS

Sara Aškinytė
Prezidentė

Atsakinga už sklandžią ir efektyvią organizacijos veiklą, jos strategijos įgyvendinimą.

+370 679 74296

president@moksleiviai.lt

Emilija Jarošaitė
Administratorė, projektų koordinatorė

Atsakinga už LMS dokumentaciją, LMS vidinių grupių administravimą ir Jaunimo reikalų departamento finansuojamo projekto ir kitų nacionalinių bei padalinių finansuojamų projektų rengimą ir įgyvendinimą.

+370 679 13377

emilija@moksleiviai.lt

lms@moksleiviai.lt

Erika Karaliūtė
Mokymų koordinatorė

Atsakinga už mokymų vadovų tinklo koordinavimą, metodinę medžiagą, mokymus mokinių savivaldoms, padaliniams ir kitus mokymus.

+370 613 08588

erika@moksleiviai.lt

Kamilė Pašukytė
Komunikacijos koordinatorė

Atsakinga už informacijos sklaidos kanalų administravimą, ryšius su visuomene ir organizacijos komunikuojamo turinio kūrimą.

+370 600 94727

kamile@moksleiviai.lt

Saulė Didžiulytė
Komunikacijos koordinatorė

Atsakinga už informacijos sklaidos kanalų administravimą, ryšius su visuomene ir organizacijos komunikuojamo turinio kūrimą.

+370 670 61335

saule@moksleiviai.lt

Martynas Sirgėdas
IT koordinatorius

Atsakingas už informacinių technologijų infrastruktūros priežiūrą, vystymą ir plėtrą organizacijoje ir kitus IT sprendimus (paštus, moksleiviai.lt puslapį ir kt.).

+370 618 88190

martynas@moksleiviai.lt

Ignas Rozmanas
Marketingo koordinatorius

Atsakingas už bendravimą su rėmėjais ir partneriais, lėšų pritraukimą, marketingo srities koordinavimą nacionaliniu mastu bei LMS įvaizdžio gerinimo programos koordinavimą.

+370 600 25117

ignasroz@moksleiviai.lt

rinkodara@moksleiviai.lt

Julius Zaburas
Rinkodaros, jaunimo politikos koordinatorius

Atsakingas už rėmėjų paiešką, rinkodaros srities koordinavimą LMS padaliniuose, moksleivių nuomonės atstovavimą jaunimo politikos srityse, susijusiose su mokyklų tinklo optimizavimu.

+370 625 11338

julius@moksleiviai.lt

Ugnė Pakalnytė
Programų koordinatorė

Atsakinga už LMS atstovų dalyvavimą renginiuose, nacionalinių renginių organizavimą bei koordinavimą.

+370 606 75404

ugne@moksleiviai.lt

Ieva Rinkevičiūtė
Programų, tvaraus vystymosi tikslų koordinatorė

Atsakinga už tvaraus vystymosi tikslų įgyvendinimą, ekologijos bei aplinkosaugos klausimus, konsultacijų teikimą LMS padaliniams renginių organizavimo klausimais.

+370 601 90220

ieva@moksleiviai.lt

Milda Ščiglaitė
Jaunimo politikos koordinatorė

Atsakinga už moksleivių nuomonės atstovavimą jaunimo politikos srityse, nacionalinės jaunimo politikos koordinavimą, tarptautinį bendradarbiavimą bei sklandų jaunimo politikos komiteto darbą.

+370 683 26910

milda@moksleiviai.lt

Karolina Pralgauskytė
Jaunimo politikos, metinės programos koordinatorė

Atsakinga už moksleivių nuomonės atstovavimą jaunimo politikos srityse, susijusiose su Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai (SLURŠ) bendrąja programa, bei LMS metinės programos veiklų koordinavimą.

+370 647 28547

karolina@moksleiviai.lt

Paulius Buidovas
Jaunimo politikos koordinatorius

Atsakingas už moksleivių nuomonės atstovavimą jaunimo politikos srityse, susijusiose su mokyklų tinklo optimizavimu, tarpmiestinio transporto nuolaidomis moksleiviams bei kitais nacionaliniais klausimais.

+370 638 73107

paulius@moksleiviai.lt

Eldar Kokoškin
Darbo su mokinių savivaldomis koordinatorius

Atsakingas už darbo su mokinių savivaldomis tinklo koordinavimą, koordinatorių konsultavimą ir Vadovų klubų koordinavimą.

+370 625 72024

eldar@moksleiviai.lt

Karolina Pinkevičiūtė
Regioninės jaunimo politikos koordinatorė

Atsakinga už regioninę jaunimo politiką: moksleivių nuomonės atstovavimą sprendžiant regionines problemas,Vadovų klubus, konsultacijas ir pagalbą padaliniams regioninės jaunimo politikos klausimais.

+370 621 94526

karolinapin@moksleiviai.lt

Erikas Simanaitis
Regioninių reikalų koordinatorius

Atsakingas už regioninių reikalų komiteto koordinavimą ir kokybišką Alytaus, Elektrėnų, Kėdainių, Molėtų, Vilniaus ir Visagino padalinių veiklą.

+370 602 76434

erikas@moksleiviai.lt

Aira Labanauskaitė
Regioninių reikalų koordinatorė

Atsakinga už kokybišką Lazdijų, Panevėžio, Šilutės, Širvintų, Tauragės ir Ukmergės padalinių veiklą.

+370 615 67237

aira@moksleiviai.lt

Goda Butrimaitė
Regioninių reikalų koordinatorė

Atsakinga už kokybišką Biržų, Jonavos, Klaipėdos, Kuršėnų, Raseinių ir Telšių padalinių veiklą.

+370 646 70732

goda@moksleiviai.lt

Kipras Kunigėlis
Regioninių reikalų koordinatorius

Atsakingas už kokybišką Akmenės, Ignalinos, Joniškio, Kelmės, Radviliškio, Skuodo ir Utenos padalinių veiklą.

+370 683 80702

kipras@moksleiviai.lt

Klėja Merčaitytė
Regioninių reikalų, jaunimo politikos koordinatorė

Atsakinga už kokybišką Gargždų, Marijampolės, Šakių, Šiaulių ir Vilkaviškio padalinių veiklą, moksleivių nuomonės atstovavimą jaunimo politikos srityse, susijusiose su profesiniu orientavimu.

+370 691 69930

kleja@moksleiviai.lt

Laineda Pielikytė
Regioninių reikalų koordinatorė

Atsakinga už kokybišką Kaišiadorių, Kauno, Mažeikių, Palangos, Plungės ir Rokiškio padalinių veiklą.

+370 658 21744

laineda@moksleiviai.lt

REVIZIJA

Karolina Rekštytė
Revizijos pirmininkė

Atsakinga už jaunimo politikos, projektų stebėseną ir vertinimą.

+370 643 25291

rekstytekarolina@gmail.com

Kamilė Gineikaitė
Revizijos narė

Atsakinga už institucinės atminties, komunikacijos, padalinių stebėseną ir vertinimą.

+370 626 29789

gineikaite.kamile3@gmail.com

Kristupas Tilvytis
Revizijos narys

Atsakingas už mokymų, rinkodaros, finansų, programų stebėseną ir vertinimą.

+370 652 41791

k.tilvytis@gmail.com