Įmonės kodas

191972732

.

Atsiskaitomoji sąskaita

LT847044060001369875

AB SEB BANK

Kontaktai

Tel. nr.: +370 679 74296

El. p.: lms@moksleiviai.lt

Pasirink savo miestą! Apie mus
Vilnius Molėtai Utena Ignalina Rokiškis Biržai Ukmergė Panevežys Jonava Kaišiadorys Elektrėnai Kaunas Alytus Lazdijai Marijampolė Šakiai Kėdainiai Radviliškis Joniškis Kelmė Tauragė Akmenė Telšiai Mažeikiai Skuodas Kretinga Klaipėda Šilutė Plungė Kuršėnai Gargždai Šiauliai Visaginas Širvintos Raseiniai

Vilnius

Pirmininkas: Greta Andriuškevičiūtė

Tel. nr.: +370 657 12755

El. paštas: vilnius@moksleiviai.lt

Molėtai

Pirmininkė: Gintarė Žukauskaitė

Tel. nr.: +370 646 51716

El. paštas: moletai@moksleiviai.lt

Utena

Pirmininkė: Akvilė Juškaitė

Tel. nr.: +370 625 78086

El. paštas: utena@moksleiviai.lt

Ignalina

Rokiškis

Pirmininkas: Ąžuolas Jankauskas

Tel. nr.: +370 608 59629

El. paštas: rokiskis@moksleiviai.lt

Biržai

Pirmininkė: Mindaugas Domarkas

Tel. nr.: +370 641 98966

El. paštas: birzai@moksleiviai.lt

Ukmergė

Pirmininkė: Gerda Kapočiūtė

Tel. nr.: +370 646 88252

El. paštas: ukmerge@moksleiviai.lt

Panevežys

Pirmininkė: Smiltė Paipulaitė

Tel. nr.: +370 689 69696

El. paštas: panevezys@moksleiviai.lt

Jonava

Pirmininkė: Milita Matuzaitė

Tel. nr.: +370 608 65023

El. paštas: jonava@moksleiviai.lt

Kaišiadorys

Pirmininkė: Paula Radzivonaitė

Tel. nr.: +370 641 37300

El. paštas: kaisiadorys@moksleiviai.lt

Elektrėnai

Pirmininkė: Paulius Sagevičius

Tel. nr.: +370 623 63493

El. paštas: eelektrenai@moksleiviai.lt

Kaunas

Pirmininkė: Eglė Tauraitė

Tel. nr.: +370 657 61123

El. paštas: kaunas@moksleiviai.lt

Alytus

Pirmininkė: Karolina Kucavičiūtė

Tel. nr.: +370 633 58398

El. paštas: alytus@moksleiviai.lt

Lazdijai

Pirmininkė: Justina Rudzevičiūtė

Tel. nr.: +370 623 03916

El. paštas: lazdijai@moksleiviai.lt

Marijampolė

Pirmininkė: Dovydas Rutkauskas

Tel. nr.: +370 642 05992

El. paštas: marijampole@moksleiviai.lt

Šakiai

Pirmininkas: Austėja Ižganaitė

Tel. nr.: +370 608 09495

El. paštas: sakiai@moksleiviai.lt

Kėdainiai

Pirmininkė: Aistė Valevičiūtė

Tel. nr.: +370 612 20888

El. paštas: kedainiai@moksleiviai.lt

Radviliškis

Joniškis

Pirmininkė: Fausta Romeikaitė

Tel. nr.: +370 625 71112

El. paštas: joniskis@moksleiviai.lt

Kelmė

Pirmininkė: Miglė Laurinavičiūtė

Tel. nr.: +370 629 79445

El. paštas: kelme@moksleiviai.lt

Tauragė

Akmenė

Pirmininkė: Meda Labunskaitė

Tel. nr.: +370 673 56452

El. paštas: akmene@moksleiviai.lt

Telšiai

Pirmininkė: Gvidas Žilinskas

Tel. nr.: +370 604 12383

El. paštas: telsiai@moksleiviai.lt

Mažeikiai

Pirmininkas: Viltė Miliauskaitė

Tel. nr.: +370 647 85306

El. paštas: mazeikiai@moksleiviai.lt

Skuodas

Pirmininkė: Ugnė Rimgailaitė

Tel. nr.: +370 629 07035

El. paštas: skuodas@moksleiviai.lt

Kretinga

El. paštas: lms@moksleiviai.lt

Klaipėda

Pirmininkė: Raminta Kvekšaitė

Tel. nr.: +370 609 62474

El. paštas: klaipeda@moksleiviai.lt

Šilutė

Pirmininkė: Ugnė Mauricaitė

Tel. nr.: +370 630 78463

El. paštas: silute@moksleiviai.lt

Plungė

Pirmininkė: Emilija Griciūtė

Tel. nr.: +370 676 31318

El. paštas: plunge@moksleiviai.lt

Kuršėnai

Pirmininkas: Brigita Trambavičiūtė

Tel. nr.: +370 605 08981

El. paštas: kursenai@moksleiviai.lt

Gargždai

Pirmininkas: Areta Petrauskaitė

Tel. nr.: +370 671 42801

El. paštas: gargzdai@moksleiviai.lt

Šiauliai

Pirmininkas: Viltė Aleksandravičiūtė

Tel. nr.: +370 654 18492

El. paštas: siauliai@moksleiviai.lt

Visaginas

Pirmininkė: Daniela Luniova

Tel. nr.: +370 626 05637

El. paštas: visaginas@moksleiviai.lt

Širvintos

Raseiniai

Pirmininkė: Agnė Armonaitė

Tel. nr.: +370 657 72508

El. paštas: raseiniai@moksleiviai.lt

PREZIDENTĖ IR NACIONALINIS BIURAS

Sara Aškinytė
Prezidentė
Martynas Sirgėdas
IT koordinatorius
Erika Karaliūtė
Mokymų koordinatorė
+370 613 08588
 
Ieva Rinkevičiūtė
Tvaraus vystymosi tikslų koordinatorė

+370 601 90220
ieva@moksleiviai.lt

Ugnė Pakalnytė
Programų koordinatorė
+370 606 75404
Julius Zaburas
Rinkodaros koordinatorius
+370 625 11338
Ignas Rozmanas
Marketingo koordinatorius
Kamilė Pašukytė
Komunikacijos koordinatorė
+370 600 94727
Saulė Didžiulytė
Komunikacijos koordinatorė

+370 670 61335

saule@moksleiviai.lt

Erikas Simanaitis
Regioninių reikalų koordinatorius

+370 602 76434
erikas@moksleiviai.lt

Emilija Jarošaitė
Administratorė, regioninių reikalų koordinatorė
Klėja Merčaitytė
Regioninių reikalų koordinatorė

+370 691 69930
kleja@moksleiviai.lt

Aira Labanauskaitė
Regioninių reikalų koordinatorė

+370 615 67237

aira@moksleiviai.lt

Kipras Kunigėlis
Regioninių reikalų koordinatorius

+370 683 80702

kipras@moksleiviai.lt

Goda Butrimaitė
Regioninių reikalų koordinatorė

+370 646 70732

goda@moksleiviai.lt

Milda Ščiglaitė
Jaunimo politikos koordinatorė

+370 683 26910
milda@moksleiviai.lt

Paulius Buidovas
Jaunimo politikos koordinatorius
Karolina Pralgauskytė
Jaunimo politikos ir metinės programos koordinatorė
Karolina Pinkevičiūtė
Regioninės jaunimo politikos koordinatorė
Eldar Kokoškin
Darbo su savivaldomis tinklo koordinatorius

+370 625 72024

eldar@moksleiviai.lt

REVIZIJOS KOMISIJA

Karolina Rekštytė
Revizijos komisijos pirmininkė
Kamilė Gineikaitė
Revizijos komisijos narė
Kristupas Tilvytis
Revizijos komisijos narys