LMS Rudens forumas „Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“

Spalio 25-27 dienomis vyko LMS Rudens forumas „Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“. Tris dienas organizacijos padalinių savanoriai dalyvavo darbo grupėse, klausė pranešimų, diskusijų ir darbingai leido laiką.

Penktadienį buvo pristatyta organizacija ir jos veikla, kadangi forume dalyvavo daug naujų savanorių. Rasa Janina Jusiolytė vedė paskaitą apie karjerą. O šeštadienį LMS biuro nariai savanoriams vedė komunikacijos, rinkodaros, programų, regioninės jaunimo politikos tinklų darbo grupes bei darbo su savivaldomis, mokymų vadovų darbo grupes. Taip pat dar detaliau supažindino su organizacijos veikla. Antroje darbo grupių dalyje dalis savanorių buvo supažindinti su dokumentų tvarkymu, žiniasklaida ir maketavimu bei susitiko metinės programos „Ž. E. M. E.“ ambasadoriai. Darbo grupių metu naujai išrinkta LMS Valdyba turėjo pirmąjį posėdį. Vakare vyko diskusija su LMS prezidente Sara Aškinyte, LMS Kuršėnų padalinio pirmininku Kipru Kunigėliu ir LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininku Simonu Gentvilu apie klimato kaitą ir kaip kiekvienas moksleivis gali prisidėti prie Žemės išsaugojimo. O paskutinę forumo dieną dalyviai aplankė Tauragės krašto muziejų „Santaka“. Taip pat buvo pristatyta programa „Ž. E. M. E.“ ir savanorių elgesio taisyklės.

Dėkojame Tauragės MSIC už puikų renginį bei linkime sėkmės Kauno padaliniui organizuojant Žiemos forumą!

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

Asamblėja

XXXVII Asamblėja

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog registracija į LMS Pavasario forumą 2024 „Aitvaras neatneš, kol savo neturėsi“, vyksiantį balandžio 26-28 dienomis Kaune, prasideda! Pavasario forumo metu vyks