Pasibaigė visą savaitgalį trukęs renginys – LMS Žiemos forumas 2019 – XXVII Neeilinė Asamblėja „Investuok į svajonę – patobulink tikrovę“! Penktadienį vykusiose darbo grupėse mokinių savivaldų atstovai turėjo puikią galimybę prisidėti prie Asamblėjai teikiamų dokumentų – Rekomendacinių mokinių savivaldos nuostatų, Rekomendacinių mišrios mokinių savivaldos nuostatų bei Pasiūlymų bendrųjų ugdymo programų turinio atnaujinimui. Šeštadienį vykusios Asamblėjos metu renginio dalyviai balsavo dėl pakeitimų ir patvirtino Rekomendacinius mokinių savivaldos nuostatus bei Pasiūlymus bendrųjų ugdymo programų turinio atnaujinimui.
Be to, forumo metu moksleiviai dalyvavo paskaitose. Pirmojoje buvo pristatoma „Vaiko Konstitucija“ – leidinys, parengtas vadovaujantis Vaiko teisių konvencija, prisidedantis prie to, kad kiekvienas Lietuvos vaikas džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas bei atsakingas. Cask 215 įkūrėjas Martynas Jatautas dalinosi savo patirtimi ir pasakojo apie klestinčio verslo kūrimą bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti, o Monika Kalinauskaitė, „Vinted“ kompanijos atstovė, dalinosi apie savo darbo specifiką bei įmonės vidinius procesus: grįžtamojo ryšio svarbą, nesėkmes, vertybes, kurios vienija „Vinted“ žmones ir padeda išlaikyti vidinį sėkmės pojūtį. Po visų darbų laukė ir socializacija – laikas, kai dalyviai dirbo komandose, atlikinėjo organizatorių parengtas užduotis.
Dėkojame LMS Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centrui už suorganizuotą forumą bei linkime ir toliau nesustoti tobulėti!

© Lietuvos moksleivių sąjunga 2020