Šią savaitę susitikome su seimo nare, jaunimo organizacijomis. Susitikome su „Žinau, ką renku” atstove bei dalyvavome projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę” komisijoje.
Savaitę pradėjome LR Seime, kur susitikome su Rūta Miliūte. Kalbėjome apie balsavimą nuo 16 metų, aptarėme karjeros orientavimą Lietuvos švietimo įstaigose. Kalbėjomės ir apie profesinio rengimo centrus, egzaminų tvarką. Diskutavome apie ugdymo turinio pokyčius ir klasės krepšelį. Taip pat aptarėme mažų mokyklų likimą ir jungtines klases.
Susitikome su Lietuvos jaunimo organizacijomis, su kuriomis aptarėme organizacijų plėtrą. Kalbėjome apie nevyriausybinių jaunimo organizacijų (NVO) stiprinimo sistemą, kuri padėtų jaunimo NVO kokybiškiau veikti. Susitikime aptarėme ir naują LiJOT valdybos siūlomą mentorystės sistemą, kuri padėtų organizacijų vadovams tobulėti.
Susitikome su „Žinau, ką renku” (ŽKR) atstove aptarti bendradarbiavimo galimybių. Artėjant rinkimams LMS siekia prisidėti prie Lietuvos jaunimo iniciatyvos ir organizacijos viduje vykdyti panašią, orientuotą moksleiviams, veiklą.
Savaitės pabaigoje R. Matulytė dalyvavo projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę” atrankos komisijoje. LMS Prezidentė drauge su kitais komisijos nariais atrinko laiminguosius, kurie šiemet turės galimybę išbandyti ministrų kėdes.
CategoryLMS naujienos
© Lietuvos moksleivių sąjunga 2019
Tel: +370 679 74296 El. paštas: lms@moksleiviai.lt
Konstitucijos pr. 25, Vilnius 08105, Lietuva