Šįkart savaitė Lietuvos moksleivių sąjungai prasidėjo nuo apsilankymo LRT, kur prezidentė R. Matulytė kalbėjo apie egzaminus, kaupiamojo kriterinio vertinimo įvedimą ir vieną didžiausių švietimo sistemos problemų – mokyklų mokymo lygių skirtumus. Daugiau: goo.gl/U55w4P.
Toliau sekė apsilankymas LRT radijo laidoje „Ryto garsai”, kur diskutavome apie vote16 (balsavimo teisės LR savivaltybių tarybų ir merų rinkimuose suteikimą nuo šešiolikos metų), jaunimo poreikių atstovavimo užtikrinimo Lietuvoje svarbą bei jauno žmogaus įgalinimą. Daugiau: goo.gl/fSgHPA (nuo 1:38:09).
Diskutavome ir Žinių radijuje kartu su LiJOT valdybos nariu Aidu Gedminu bei žmonių elgesio ekspertu Giedriumi Drukteiniu tema: „Koks jaunimas auga Lietuvoje?”, jog švietimo sistemos pokyčiai turėtų būti orientuoti į kritinio mąstymo ir emocinio intelekto ugdymą. Laidą rasite: goo.gl/M27nyQ.
O ši nuostabi savaitė baigėsi dešimties metų jubiliejų švenčiančio projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę” atidaryme interaktyviu, energija trykštančiu susipažinimu su projekto dalyviais!
Sekančios 7 dienos vėl žada daug veiklos ir įspūdžių. Jau rugpjūčio 25 dieną dalyvausime Laisvės piknike, tad sek mūsų naujienas!
CategoryLMS naujienos
© Lietuvos moksleivių sąjunga 2019
Tel: +370 679 74296 El. paštas: lms@moksleiviai.lt
Konstitucijos pr. 25, Vilnius 08105, Lietuva