Kontaktai

Pirmininkė: Gabrielė Nareckaitė
Tel. nr.: +370 645 69030
El. paštas: panevezys@moksleiviai.lt

0
Savanorių skaičius
0
Vienijamų mokinių savivaldų skaičius
0
Vienijamų mokinių savivaldų savanorių skaičius
Esame be galo laimingi būdami čia, nes būtent šitoje organizacijoje visi susitikome, susipažinome ir mažais žingsneliais per visą tą laiką tapome kaip tikra, vieninga šeima. Šią šeimą sudaro 28 savanoriai. Jungiame 15 mokinių savivaldų.
Mūsų padalinyje yra be galo jauki atmosfera. Visi kartu kuriame, atstovaujame bei keliamės tikslus. Esame labai vieningi. Puikiai pasiskirstome darbus ir kaskart atsiradus problemai, visada ją išsprendžiame. Taip pat turime ir mūsų skyriaus talismaną – Skrablą.
Šis padalinys nėra toks, kuriame kalbame tik apie darbo reikalus. Mes praleidžiame laiką kartu eidami į neformalius susitikimus, bendraujame vieni su kitais mokykloje, einame į parodas, savanoriaujame įvairiose įstaigose, pavyzdžiui, gyvūnų globos namai. Visada vienas kito išklausome, atsižvelgiame į visų norus ir idėjas.
Visa tai išugdė mus kaip asmenybes. Pavertė mus ne tik atsakingai į darbą žvelgiančius savanorius, bet ir į tokius jaunus žmones, kuriems yra įdomu sužinoti, kas vyksta aplinkui ir tai mus skatina ieškoti savęs įvairiose srityse, tobulėti bei suprasti, kokie mes iš tikro esame.
Tai yra Lietuvos moksleivių sąjungos  Panevėžio padalinys. Tai yra mūsų visų sukurta vieta, kurioje mes jaučiame tik laimę ir džiaugsmą. Tai yra mūsų visų atiduota dalelė savęs.