Pavasaris čia – ką nuveikėme? | KOVAS

Kovo mėnesį jaunimo politikos srityje netrūko diskusijų, posėdžių ir susitikimų siekiant spręsti svarbius, šiuo metu bei ateityje moksleiviams aktualius klausimus. LMS jaunimo politikos koordinatoriai dalinasi veiklomis ir kviečia su jomis susipažinti iš arčiau!

1. Viešoji konsultacija. Diskusija „Švietimas, mokslas ir inovacijos“

Dalyvavome savaitę vykusioje viešojoje nacionalinėje konsultacijoje dėl Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo plano prioritetų ir šalies Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės parengimo. 

2. LRT Radijas

Dalyvavome LRT radijo laidose abiturientų, dabartinės nuotolinio mokymosi situacijos klausimais.

3. ŠMSM ES fondų investicijų į bendrąjį ugdymą, profesinį ir neformalųjį mokymą valdymo komiteto posėdžiai

Dalyvavome valdymo komiteto posėdžiuose, kuriuose svarstėme finansavimo klausimus respublikinėms olimpiadoms, Čiurlionio meno mokyklai, priešmokykliniam ugdymui.

4. Tarpžinybinio ekspertų tinklo posėdis

Įsitraukėme į tarpžinybinį ekspertų tinklą, kurio tikslas – analizuoti klausimus, susijusius su jaunimu įvairiose politikos srityse, bei teikti rekomendacijas Jaunimo Reikalų Departamentui dėl planavimo, dokumentų ir teisės aktų projektų rengimo, priemonių įgyvendinimo.

5. LŠT posėdis

Dalyvavome LŠT posėdyje.

6. Pokalbis „Ar abiturientai turėtų pasinaudoti galimybe skiepytis?“

Dalyvavome ŠMSM organizuotoje diskusijoje „Ar abiturientai turėtų pasinaudoti galimybe skiepytis?“, kurios metu kartu su diskusijos dalyviais kalbėjome apie abiturientų skiepijimąsi, buvo atsakyta į visus dažniausiai užduodamus klausimus. 

7. VJOSAS susitikimas dėl lytiškumo ugdymo

Dalyvavome VJOSAS susitikime, skirtame aptarti lytiškumo ugdymo klausimus iš jaunimo perspektyvos.

8. Dalyvavome „Vaikų linija“ organizuotoje konferencijoje „Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis, stabdant patyčias“

Panelinės diskusijos metu LMS kartu su kitais Lietuvos ir Šiaurės šalių atstovais dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimis, vykdant patyčių prevenciją pandemijos metu. Buvo ieškoma atsakymų, kaip pastebėti ir stabdyti patyčias virtualioje erdvėje, kur jų padaugėja mokiniams mokantis nuotoliniu būdu.

 

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Ar palieki laiko jausmams?

PSO (pasaulio sveikatos organizacija) psichikos sveikatą apibūdina kaip geros savijautos būseną, kurioje asmuo suvokia savo gebėjimus, gali susidoroti su stresinėmis situacijomis, rezultatyviai dirbti ir įnešti

Atgal į mokyklos suolą

Atgal į mokyklos suolą | virtuali pagalba mokantis

Prasidėjus naujiems mokslo metams išlikti produktyviems padeda įvairios kompetencijos bei įgūdžiai, bet kartais to neužtenka… Būtent todėl šiame „Atgal į mokyklos suolą“ straipsnyje dalinamės mobiliojo

Atgal į mokyklos suolą

Atgal į mokyklos suolą | laiko planavimas

Ar dažnai tau paroje pritrūksta kelių valandų atlikti namų darbams, ar tiesiog skirti laiko sau? Jei taip, šiandien su mokymų vadovais pasidalinsime keliais laiko planavimo