LIETUVOS MOKSLEIVIŲ SĄJUNGA

organizacija, jau daugiau nei 20 metų vienydama Lietuvos mokyklų mokinių savivaldas, atstovaudama moksleivių interesams, kurdama teigiamą pokytį Lietuvos švietimo sistemoje bei ugdydama pilietišką dabarties ir ateities žmogų, kuria Lietuvos moksleivių rytojų.

0
PADALINIAI
>0
VIENIJAMŲ MOKINIŲ SAVIVALDŲ
>0
SAVANORIŲ
Apklausa:
Mokinių socialinė-pilietinė ir pažintinė kultūrinė veikla

Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga siekia išsiaiškinti mokinių patirtis dalyvaujant socialinėje-pilietinėje veikloje ir pažintinėje kultūrinėje veikloje bei nuomonę apie šias veiklas.

PADALINIAI SAVIVALDYBĖSE

Lietuvoje yra 32 Lietuvos moksleivių sąjungos padaliniai savivaldybėse, kurie atstovauja mokinių savivaldas, skatina jų bendradarbiavimą, rūpinasi problemų sprendimu, atstovauja moksleivių interesams regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis.

MOKYMAI MOKINIŲ SAVIVALDOMS

priemonė, skirta stiprinti Mokinių savivaldas. Jų metu Mokymų vadovai pateikia savivaldai rūpimą teorinę informaciją, o gautos žinios įtvirtinamos praktika – simuliacijomis, žaidimais. Mokymai kiekvienai savivaldai individualūs ir unikalūs, ruošiami atsižvelgiant į Mokinių savivaldų problemas.

ŽMOGUS BE SIENŲ

tai programa, kurios tikslas vykdant įvairaus pobūdžio veiklas supažindinti moksleivius su finansiniu raštingumu, skatinti moksleivius tapti versliais, suteikti žinių apie karjeros ugdymą.​

TURI KLAUSIMŲ?
SUSISIEK!
previous arrow
next arrow
Slider
CategoryUncategorized
© Lietuvos moksleivių sąjunga 2019
Tel: +370 679 74296 El. paštas: lms@moksleiviai.lt
Konstitucijos pr. 25, Vilnius 08105, Lietuva