Atgal į mokyklos suolą | virtuali pagalba mokantis

Prasidėjus naujiems mokslo metams išlikti produktyviems padeda įvairios kompetencijos bei įgūdžiai, bet kartais to neužtenka… Būtent todėl šiame „Atgal į mokyklos suolą“ straipsnyje dalinamės mobiliojo telefono programėlėmis, kurios tau ne tik padės būti labiau motyvuotam, bet ir pagelbės mokantis!

Plantie – Stay focused – tai programėlė, kuri padeda valdyti laiką ir išlikti susikoncentravus, auginant virtualų medelį.

Forest – mokantis sunku atsiriboti nuo socialinių tinklų? Ši programėlė tau tai leis padaryti. Pradėjus kiekvieną darbą pasodink po medelį ir, jeigu atliksi savo užduotį iki galo, tavo medelis užaugs!

Moxliukas – tai lietuvių kūrėjų sukurta programėlė, padedanti ruoštis valstybiniams brandos egzaminams, sprendžiant pateiktus testus. Ši programėlė turi ir klausimų kortelių sudarymo galimybę, kuri tau padės pačiam susikurti testinius klausimus bei užsirašyti jų atsakymus.

„Google kalendorius – turbūt visiems žinoma programėlė, kuri leidžia kalendoriuje susirašyti visus savo darbus ir planus, o kad jų nepamirštum – apie juos primena.

Wordup Vocabulary of English – ši programėlė leidžia mokytis anglų kalbos žodžių įdomiau, pateikdama įdomius pavyzdžius iš įvairių filmų, dainų ar net žinomų citatų!

Duolingo – leidžia įdomiai mokytis įvairių kalbų, sprendžiant trumpas užduotis ar net klausantis tinklalaidžių užsienio kalba.

„Sololearn: Learn to code– nori išmokti programuoti, bet nežinai, nuo ko pradėti? Ši programėlė siūlo kursus įvairiomis programavimo kalbomis, o už kiekvieną baigtą kursą įteikia sertifikatą.

Coursera: learn new skills  – ši programėlė leidžia užsirašyti į įvairius nemokamus kursus, kurie praplės tavo žinių bagažą ir padės tau renkantis ateities profesiją!

StudySmarter – School & Uni – programėlė, leidžianti susikurti virtualias korteles, skirtas mokymuisi, bei suteikianti prieigą prie įvairios mokymosi literatūros.

Elevate – Brain Training– tai programėlė, sukurta gerinti atidumą, atmintį, reakciją,  kalbėjimo bei kitus įgūdžius. Kiekvienas žmogus gali išsirinkti specialiai jam pritaikytą programą, skirtą kuo greičiau pasiekti rezultatus.

SimpleMind – Mind Mapping – tai programėlė, leidžianti tau tapti atidesniam, prisiminti informaciją ir pasisemti naujų idėjų. Viskas ką tau reikia padaryti – tai tik kilus naujai idėjai ją pridėti prie savo minčių žemėlapio!

Quizlet Flashcards & Homework – leidžia susikurti savo virtualias mokymosi korteles arba naudotis jau kitų moksleivių sukurtomis, spręsti paruošus uždavinius.

Oh My Homework – tai programėlė, kuri įvairias užduotis paaiškina tiksliai ir paprastai. Tai puikus būdas pasitikrinti, ar tavo gautas atsakymas yra teisingas, o jei užduoties nesupranti – pasižiūrėti, kaip ją spręsti.

Headspace: Meditation & Sleep – kad būtum produktyvus ir pasiruošęs naujai dienai, būtina pailsėti. Būtent ši programėlė išmokys tave medituoti, pasirenkant tau labiausiai tinkamą programą. Tai ne tik padės tau pasiruošti kitai dienai, bet ir sumažins jaučiamo streso kiekį, leis labiau suprasti save.

Tikimės, kad šios mobiliojo telefono programėlės padės tau pasiekti geriausių mokymosi rezultatų! Belieka tik kibti į darbus ir palinkėti tau gerų mokslo metų!

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Pranešimas dėl Valdybos nario atsistatydinimo

LMS bendruomene, pranešame, kad Valdybos narė Karolina Žeimytė, pagal LMS įstatų 7.9. punktą, atsistatydino dėl asmeninių priežasčių. Su atsistatydinimo raštu galite susipažinti žemiau: Valdybos nario