Savaitės aktualijos #2

Šią savaitę dalyvavome klausymuose apie Neformaliojo vaikų švietimo krepšelį, susitikome su Ukrainos moksleiviais bet paskelbėme apklausą apie mokinių socialinę-pilietinę ir pažintinę kultūrinę veiklą.

Trečiadienį LR Seime kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, savivaldybių, paslaugų teikėjų, jaunimo ir tėvų organizacijų atstovais dalyvavome viešuose klausymuose, kuriuose kalbėjome apie Neformaliojo vaikų švietimo krepšelį ir jo finansavimo planus 2020 metais. Vyko dalinimasis geraisiais pavyzdžiais bei ieškoma atsakymų, kaip gerinti NVŠ krepšelio pasiekiamumą kiekvienam moksleiviui.

Savaitės viduryje LMS mokymų koordinatorė Gabija Šaltmerytė susitiko su Ukrainos moksleiviais. Susitikimo metu buvo pristatyta organizacija ir jos struktūra. Taip pat kalbėta apie atstovavimą ir jo svarbą bei emocinę aplinką mokyklose. Koordinatorė dalinosi patirtimi organizacijoje ir davė moksleiviams nemažai patarimų.

Siekdami išsiaiškinti mokinių patirtis dalyvaujant socialinėje-pilietinėje ir pažintinėje kultūrinėje veikloje bei sužinoti jų nuomonę apie šias veiklas kartu su Nacionaline mokyklų vertinimo agentūra paskelbėme apklausą.

Kviečiame padėti mums sužinoti, ką reikia keisti, tobulinti mokinių socialinės-pilietinės ir pažintinės kultūrinės veiklos organizavime.

Apklausą rasite čia.

Ar šis turinys buvo jums naudingas?

Kitos naujienos:

LMS naujienos

Pranešimas dėl Valdybos nario atsistatydinimo

LMS bendruomene, pranešame, kad Valdybos narė Karolina Žeimytė, pagal LMS įstatų 7.9. punktą, atsistatydino dėl asmeninių priežasčių. Su atsistatydinimo raštu galite susipažinti žemiau: Valdybos nario