D. U. K. apie Narystes

Nariu gali tapti bet kokio amžiaus moksleivis, tačiau, jei Narys jaunesnis nei 14 metų, už jį pasirašo jo tėvai/globėjai (žemiau galite rasti pavyzdį). Nariams, kuriems nėra 18 metų, reikalinga tėvų sutartis, kuri yra Narystės sutarties apačioje.

Mokykloje Narį reikia išrinkti vykdant Visuotinius rinkimus, kuriuose gali balsuoti visi mokyklos mokiniai. Šiuos rinkimus galima daryti fiziniu būdu arba internetine apklausa.

Gali, jei jis yra išrenkamas Visuotinių rinkimų metu bei tam neprieštarauja.

Mokyklos Nario rinkimams yra skirtas specialus protokolo šablonas, tačiau protokolą mokykla gali parašyti ir laisva forma. Be to, rinkimų įrodymus galima pateikti ir nuotraukomis, apklausų nuorodomis ir t.t.

Visuotinių rinkimų protokolo šablonas

  1. Mokykla turi pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos moksleivių sąjunga.
  2. Kai jau yra pasirašyta ir galiojanti bendradarbiavimo sutartis, mokykla gali išsirinkti Narį, kuris pasirašo dvi Narystės sutarčių kopijas. (Jei Nariui nėra 18 metų — Nario tėvai turi pasirašyti tėvų sutikimą.) 
  3. Sutvarkytas sutartis pasirašo LMS Prezidentas ir sutartys įsigalioja. 
  4. Viena sutarties kopija lieka Nario miesto LMS padalinyje, o kita grąžinama Nariui.

Narių forumuose gali dalyvauti bet kas, tačiau balso teisę turi tik Nariai. (Gali keistis, priklausomai nuo LMS padalinio nustatytos tvarkos.)

Į Asamblėjas deleguoti kitų asmenų negalima. Į Narių forumus deleguoti kitą asmenį galima, užpildžius balso perleidimo dokumentą.

Narių forumo balso perdavimo sutarties šablonas

Turite papildomų klausimų?

Jeigu turite papildomų klausimų, kviečiame užpildyti žemiau esančią formą, kurią užpildžius su Jumis susisieks Darbo su nariais tinklo kooordinatoriai.